درخواست ارسال پستی نامه معرفی به نظام وظیفه دانش آموختگان پسر

کلیه دانش آموختگان پسر مشمول نظام وظیفه دانشگاه سمنان جهت دریافت برگه ابطال معافیت تحصیلی (برگه معرفی به نظام) با مراجعه به قسمت پیشخوان خدمت سامانه گلستان تقاضای دانش آموختگی نموده و آدرس و مشخصات خود را در آن قسمت ثبت و به روز رسانی نمایند . بعد از طی مراحل اداری ، ابطال معافیت تحصیلی به آدرس آنها ارسال خواهد شد. و هیچ گونه پاسخگویی حضوری برای این دسته از دانشجویان صورت نخواهد گرفت.

معرفی نامه به نظام دانش آموختگان

قابل توجه دانش آموختگان  پسر مشمول نظام وظیفه مقاطع کاردانی ، کارشناسی و دکتری عمومی دانشگاه سمنان:

کلیه دانش آموختگان پسر مشمول نظام وظیفه  دانشگاه سمنان جهت دریافت برگه ابطال معافیت تحصیلی (برگه معرفی به نظام) با مراجعه به قسمت پیشخوان خدمت سامانه گلستان تقاضای دانش آموختگی نموده و آدرس و مشخصات خود را در آن قسمت ثبت و به روز رسانی نمایند . بعد از طی مراحل اداری ، ابطال معافیت تحصیلی به آدرس آنها ارسال خواهد شد.  و هیچ گونه پاسخگویی حضوری برای این دسته از دانشجویان صورت نخواهد گرفت.

  1. دانش آموختگانی که در بازه زمانی معافیت تحصیلی (دانشجویان دوره کاردانی 5/2 سال کارشناسی 5 سال کارشناسی ناپیوسته 3 سال و دکترای عمومی دامپزشکی 8 سال) و یا با استفاده از سنوات اول یا دوم ارفاقی با مجوز نظام وظیفه دانش آموخته می شوند از زمان دانش آموختگی 1 سال فرصت دارند که خود را به نظام وظیفه برای دریافت برگه اعزام به خدمت معرفی  و یا برای  ادامه تحصیل در مقطع بالاتر اقدام نمایند.
  2. آن دسته از دانش آموختگانی که در بازه مهلت معرفی اول یا دوم با موافقت سازمان نظام وظیفه دانش آموخته می شوند ، ورودی های مهرماه حداکثر تا پایان شهریور و ورودی های بهمن حداکثر تا پایان بهمن  همان سال فرصت  دارند که خود را به سازمان نظام وظیفه برای اعزام به خدمت معرفی نمایند . این دسته از دانش آموختگان مجوز ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تا قبل از دریافت کارت پایان خدمت یا کارت معافیت ندارند.
  3. دانشجویان انصرافی و اخراجی که درخواست کاردانی می نمایند نیز مانند دانش آموختگان درخواست خود را در پیشخوان ثبت نموده تا ابطال معافیت از تحصیل به ادرس آنها ارسال گردد . این دسته از دانش آموختگان نیز 1 سال فرصت دارند که جهت اعزام به خدمت اقدام نمایند.

تبصره 1-دانشجویان اخراجی مجوز ادامه تحصیل ندارند

تبصره 2-  دانشجویان انصرافی که قبل از پایان 5 ترم انصراف داده و کاردانی خود را دریافت نمایند می تواند در مقطع بالاتر (کارشناسی ناپیوسته) ادامه تحصیل نمایند. در غیر اینصورت نمی توانند تا دریافت کارت پایان خدمت یاکارت معافیت ادامه تحصیل دهند.

دانش آموختگان گرامی جهت دریافت گواهی موقت به اطلاعیه مربوطه در سایت مدیریت آموزشی edu.semnan.ac.ir مراجعه نمایند

 

مدیریت آموزشی دانشگاه سمنان

کلمات کلیدی
قاسم جعفری ورکی
تهیه کننده:

قاسم جعفری ورکی

فایل ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *