دومین دوره جشن روپوش سفید در دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان برگزار شد

دومین دوره جشن روپوش سفید در دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان برگزار شد

 https://semnan.ac.ir/%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%

جشن روپوش سفید دانشجویان سال چهارم دکترای دامپزشکی که موفق به گذارندن امتحان جامع پیش درمانگاهی و کسب مجوز ورود به دوره اینترنی شده بودند با حضورسرپرست و دیگر مسئولان دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ سرپرست دانشگاه سمنان در این مراسم ضمن  تبریک به دانشجویان بر توسعه متوازن دانش بنیان دانشگاه تاکیدکرد و گفت : ایجاد رشته های مختلف به ویژه رشته های گروه آموزشی علوم تجربی همچون دکترای دامپزشکی که محبوبیت زیادی نزد متقاضیان ورود به دانشگاه دارند در برنامه است .

دکتر سیف الله سعدالدین به نقش پر رنگ دانش آموختگان دامپزشکی در زندگی انسان ها  اشاره کرد و خواستار به کارگیری نهایت تلاش برای فراگیری دقیق و کاربردی علم و مهارت های دامپزشکی برای  خدمت  به جامعه از سوی دانشجویان این رشته شد .

 رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان نیز ضمن تبریک به دانشجویان راه یافته به دوره اینترنی ،  گزارشی از وضعیت دانشکده دامپزشکی ارائه کرد .

سخنرانی دکتر پیام محبی رییس بیمارستان دامپزشکی تهران ، تجلیل از اعضاء هیات علمی، یاوران علمی و دانشجویان دانشکده دامپزشکی منتخب و دارای رتبه علمی و برش کیک از دیگر برنامه های این مراسم بود .

کلمات کلیدی
قاسم جعفری ورکی
تهیه کننده:

قاسم جعفری ورکی

تصاویر

 -  -  -  -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *