درخواست غیر حضوری صدور نامه معرفی به سازمان نظام وظیفه و ارسال پستی برای دانشجویان پسر (ویژه دانشجویان اخراجی و انصرافی)

درخواست غیر حضوری صدور نامه معرفی به سازمان نظام وظیفه و ارسال پستی برای دانشجویان پسر (ویژه دانشجویان اخراجی و انصرافی)

قابل توجه دانشجویان انصرافی و اخراجی پسر مشمول نظام وظیفه مقاطع کاردانی ، کارشناسی و دکتری عمومی دانشگاه سمنان:

کلیه دانشجویان پسر مشمول نظام وظیفه دانشگاه سمنان (انصرافی و اخراجی)جهت دریافت برگه ابطال معافیت تحصیلی (برگه معرفی به نظام) بعد از طی مراحل اداری ، ابطال معافیت تحصیلی به آدرس آنها ارسال خواهد شد.  و هیچ گونه پاسخگویی حضوری برای این دسته از دانشجویان صورت نخواهد گرفت.

  1. کلیه دانشجویان انصرافی و اخراجی از زمان تاریخ انصراف یا اخراج 1 سال فرصت دارند خود را به نظام وظیفه معرفی نمایند.
  2. دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده میکنند در طول دوران دانشجویی حداکثر یکبار تا  مقطع دکتری می توانند درخواست انصراف دهند و نظام وظیفه مجوز ادامه تحصیل را صادر می کند. وبرای بار دوم دانشجویان مذکور باید به خدمت اعزام شوند.
  3. دانشجویان انصرافی و اخراجی که درخواست کاردانی می نمایند نیز مانند دانش آموختگان درخواست خود را در پیشخوان ثبت نموده تا ابطال معافیت از تحصیل به آدرس آنها ارسال گردد . این دسته از دانش آموختگان 1 سال فرصت دارند که جهت اعزام به خدمت اقدام نمایند.

تبصره 1-دانشجویان اخراجی مجوز ادامه تحصیل ندارند

تبصره 2-  دانشجویان انصرافی که قبل از پایان 5 ترم انصراف داده و کاردانی خود را دریافت نمایند می تواند در مقطع بالاتر (کارشناسی ناپیوسته) ادامه تحصیل نمایند. در غیر اینصورت نمی توانند تا دریافت کارت پایان خدمت یاکارت معافیت ادامه تحصیل دهند.

مدیریت امور آموزشی دانشگاه سمنان

کلمات کلیدی
قاسم جعفری ورکی
تهیه کننده:

قاسم جعفری ورکی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *