يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
اوقات شرعی
اخبار > اطلاعیه 44: مساعدت مقتضي جهت اطلاع رساني « بازارچه چرتكه » به دانشجويان كارآفرين و فعال در عرصه توليدات هنري، فني و مهندسي، بازي و سرگرمي ...


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   اطلاعیه 44: مساعدت مقتضي جهت اطلاع رساني « بازارچه چرتكه » به دانشجويان كارآفرين و فعال در عرصه توليدات هنري، فني و مهندسي، بازي و سرگرمي ...

 
    

 به استحضار مي رساند دومين بازارچه توليدات دانشجويي با عنوان «چرتكه» در راستاي توسعه اشتغال و كارآفريني پايدار و با هدف حمايت از فعاليت اقتصادي دانشجويان و ارائه و فروش توليدات و توانمندي هاي آن ها، با حمايت معاونت فرهنگي اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، سازمان امور اجتماعي كشور و مشاركت دانشگاه هاي اروميه، شيراز، سمنان، ميبد يزد، علوم و فنون دريايي خرمشهر، وليعصر رفسنجان، فردوسي‌مشهد، حضرت معصومه (س) قم، ملاير وگلستان اسفند ماه ۱۳۹۹ افتتاح خواهد شد.

در اين بازارچه تمامي دانشجويان مي توانند در دو بخش گروهي و انفرادي محصولات  و دستاوردهاي خود را در زمينه ­هاي صنايع دستي(مصنوعات فلزي، سفالي، سنگي، شيشه اي، چوبي، پارچه اي، فرش و گليم، گبه، تذهيب، نگارگري و…)، گردشگري (معرفي مراكز گردشگري، محصولات و سوغات استان و ...)، هنرهاي تجسمي (خوشنويسي، حجم، نقاشي و…)، پوشش ايراني اسلامي، سوغات و خوراكي­هاي محلي، نرم افزارهاي كاربردي، توليدات فني و مهندسي ، بازي هاي فكري و سرگرمي  و ... عرضه و به فروش برسانند. (در اين بازارچه تمامي دانشجويان دانشگاه سمنان در تمامي مقاطع تحصيلي مي­ توانند محصولات و دستاوردهاي خود را پس از ثبت نام، در نمايشگاهي كه بازديد و خريد از آن براي عموم مردم آزاد مي­باشد، به فروش برسانند.)

لذا خواهشمند است در راستاي حضور فعال و پوياي دانشجويان دانشگاه سمنان در اين رويداد، نسبت به اطلاع رساني جامع و شايسته و شناسايي و معرفي دانشجويان واجد شرايط اقدام مقتضي را مبذول فرماييد.

لازم به ذكر است دانشجويان علاقه مند مي بايست تا روز دوشنبه 1399/10/1با مراجعه به سايت مديريت برنامه ريزي فرهنگي و اجتماعي به آدرس www.farhangi.semnan.ac.ir  و يا كانال هاي اطلاع رساني اين مديريت به آدرس semnanuni_farhangi @ نسبت به تكميل فرم ثبت نام اقدام نمايند.

جهت مشاهده سايت بازارچه به آدرس www.chortkehbazar.ir مراجعه فرماييد.

تسريع در ارسال پاسخ مزيد امتنان خواهد بود.


      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار روز, اطلاعیه های مهم    1399/09/28 ساعت :٢١:٤٥     تعداد نمایش:18    کد خبر:٢٠٧٤٦

 خروج