چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨
اوقات شرعی
اخبار > برگزاری مراسم بزرگداشت «روز ملی دامپزشکی»


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   برگزاری مراسم بزرگداشت «روز ملی دامپزشکی»

 
    

مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز ملی دامپزشکی دوشنبه 15/7/98 با حضور جمعی از مسئولین استانی، دانشگاهی، اساتید، دانشجویان و کارکنان در محل کتابخانه دانشکده دامپزشکی برگزار گردید.

در این مراسم که به همت انجمن علمی دانشجویان برگزار شده بود، نخست دبیر انجمن علمی دانشجویان دامپزشکی ضمن عرض تبریک و خیر مقدم، بیاناتی در باب اهمیت دامپزشکی و تشویق دانشجویان به اتخاذ تدابیری در جهت استفاده بهینه از زمان برای فراگیری دانش دامپزشکی ایراد نمودند.

در مراسم مذکور رئیس محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، حچت الاسلام و المسلمین حسین ذوالفقاری لقب در باب دامپزشکی و دین و احکام رفتار با حیوانات ایراد سخنرانی نمودند.

سپس مشاور و رئیس دفتر حوزه ریاست « جناب آقای دکتر مصطفی فضلی» مدیر کل محترم دامپزشکی استان «جناب آقای دکتر حسینی» و معاون پژوهش و فناوری جناب آقای دکتر سیف ا... سعدالدین درخصوص اهمیت دامپزشکی در ارتقاء بهداشت، سلامت و اقتصاد جامعه سخنرانی کردند.

در پایان مراسم از برخی اساتید برتر گروه های آموزشی که با آراء دانشجویان انتخاب شده بودند و دو تن از فعالین دانشجویی در حوزه علمی، فرهنگی و تشکل ها تقدیر بعمل آمد.

 

 

 

 

 

 

800x600


      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار روز, اطلاعیه های مهم    1398/07/16 ساعت :١٨:١١     تعداد نمایش:97    کد خبر:١٧٠٨٠

 خروج