شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧
اوقات شرعی
اخبار > اقتتاح بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی دانشکده دامپزشکی


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   اقتتاح بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی دانشکده دامپزشکی

 
    

 

بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان با حضور واقف محترم جناب حاج قربانعلی پهلوانی و معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر امید و ریاست دانشگاه و معاونین و جمعی از مسئولین محلی، اساتید و دانشجویان دامپزشکی در روز چهارشنبه 25/12/1395 افتتاح شد.

در این مراسم که با سخنرانی رئیس دانشکده دامپزشکی جتاب آقای دکتر محمد حسن یوسفی آغاز شد ایشان در بیاناتشان گفتند : بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی این دانشگاه با ساختمان اهدایی ساخته شده خیر حاج قربانعلی پهلوانی در زمینی به مساحت 364 متر مربع و در سه طبقه با زیر بنای 652 متر به بهره برداری رسید.

دکتر محمد حسن یوسفی افزود: این واحد اولین بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان است که تا کنون 250 میلیون تومان برای تجهیزات پزشکی و آغاز به کار آن هزینه شده است.

رییس دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان با اشاره به اینکه این بیمارستان در بخش های مختلف حیوانات خانگی با آموزش و پژوهش دانشجویان دکترا، در حال تحصیل و پژوهش برای اعضای هیات علمی است، افزود: بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان مجهزترین بیمارستان حیوانات خانگی در بخش معاینه حیوانات کوچک، جراحی، دام کوچک و پرندگان زینتی، رادیولوژی، آزمایشگاه، بیوشیمی و میکروبی به بهره برداری رسید.

در هر ترم دانشگاهی 30 تا 35 دانشجو وارد دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان می شوند و تا کنون 2 دوره دانشجویان از این دانشکده دانش‌آموخته شده اند.

همچنین در این مراسم با حضور مسئولین از جناب آقای حاج قربانعلی پهلوانی واقف محترم تقدیر و تشکر به عمل آمد.

      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار روز, اطلاعیه های مهم    1395/12/25 ساعت :١٥:٠٧     تعداد نمایش:895    کد خبر:١١٠٠٠

 خروج